Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbált-bevált hajnövekedést...

Kipróbált-bevált hajnövekedést gyorsító szerek/praktikák?

Figyelt kérdés
A napokban a fodrászom "kicsit" rövidebbre vágta a hajam, mint kellett volna, úgyhogy most minél hamarabb szeretném megnöveszteni. Sokat olvasgattam a neten praktikákat, itt gyk-n is ezzel kapcsolatos kérdéseket, mégis érdekelne több személyes tapasztalat. Miket próbáltál, ezek közül melyik mennyire vált be? Lehet praktika, vitamin, házi készítésű dolgok is. Ahogy a hajam most áll, azt kell mondjam, a pénz nem számít különösebben (igen, ilyen rossz lett :'D ) Eddig egy felmelegített pakolás állt össze a fejemben ricinusolajjal, olívaolajjal, tojásfehérjével, mézzel, kakukkfű/levendula/rozmaring illóolajjal, kamillateával. Ezt 1-2 óráig a fejemen hagynám töribe csavarva. Ajánlanátok még mást beletenni? (lehet 2-re bontom végül, ha túl sok lesz az összetevő :D)

2017. nov. 27. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem növekedést egyedül a HairClinic kapszula hozott (3 hónapos kiszerelés), de szedtem mellé sörélesztőt és használtam hajvégápolót is rendszeresen, ezektől kevésbé tört, és ritkábban kellett vágatni.

Nekem sajnos ilyen ricinusolajak és hasonlók sosem hoztak eredményt.

2017. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajnövekedés gyorsító szerek nem léteznek, ez nem így működik. Egy olaj/kence/csodakapszula sem fogja megváltoztatni a hajad növekedési fázisát. Viszont sok esetben okozhat hajhullást az olajos pakolás.
2017. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!