Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti sötét karikák...

Szem alatti sötét karikák eltüntetése/halványítása?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé sötét karikákkal vagyok megáldva a szemem alatt, és akkor is ilyen, ha kialszom magamat rendesen. Általában el szoktam tüntetni ezeket nagyjából korrektorral meg púderrel, de ezek nélkül akkor is úgy nézek ki mint egy zombi, ha teljesen kipihent vagyok. És jó lenne ha legalább halványítani tudnám valami módszerrel őket,mert például strandon vagy ilyen helyeken semmi sminket nem használok, és engem zavar,hogy ott sötétebb. Esetleg bármi hatásos módszer a világosítására/eltüntetésére? Tudom, nyilván alap, hogy kialszom magam, de sajnos erre nem mindig van lehetőségem. Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. nov. 27. 19:52
 1/2 anonim válasza:
Az is kozrejatszhat hogy dehidratalt vagy , igyal rengeteg vizet es hasznalj szemtejet vagy hidrataloktemet de ha bemesz rossmannba vagy dm be vgy kozmetikushoz / borgyogyaszhoz ok tudnak segiteni
2017. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Állaítólag segíthet a dok vízivás.

Meg uborkakarikáról is hallottam már (rá kell tenni, rajta kell hagyni egy darabig és halványítja) elvileg....

2017. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!