Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogy csináljátok, hogy az...

Ti hogy csináljátok, hogy az alapozó fent maradjon egész nap?

Figyelt kérdés
Most már nem látszik, este nincs is mit lemosni.
2017. dec. 1. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi az az alapozó, így sajnos nem segíthetek. 42/F:)
2017. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fixáld le átlátszó, vagy a bőrödhöz hasonló színű púderrel
2017. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Csak töröld át jó alaposan tonikos vattakoronggal, majd meglátod, mennyi mindent van mit lemosni.

Lehet primer alapozót használni előtte, púdert, fixáló sprayt, de csak a bőrödet teszed tönkre teljesen. Tök felesleges egész napra eltömni a pórusaidat.

2017. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tonikot is használok, az se hoz le semmit.
2017. dec. 1. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy kísérletezni kell és előbb-utóbb majd megtalálod azt az alapozót, ami neked bevállik. Volt olyan, ami konkrétan egy óra múlva lefolyt az arcomról, volt ami összegyűlt a gödröcskékben (pl. szem alatt, mimikai ráncok), volt aminek semmi fedése nem volt stb., most találtam egyet, ami egész jó, de azért ez sem tökéletes, reggeltől estig nem bírná ki. Primerrel, púderrel, fixáló sprayvel lehet még próbálkozni, elviekben úgy tartósabbnak kell lennie. A szalagavatómon pl. minden volt rajtam és mikor hazaértem, akkor is ugyanolyan szép volt, nem folyt el, nem kenődőtt el stb.

Egyébként, ha valaki normális termékeket használ és mindig rendessen lemossa, megtisztítja a bőrét és ápolja is, akkor semmi baja nem lesz tőle.

2017. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válts alapozót, illetve púderezd le. Bár az is lehet, higy szinte alaig kensz valamit az arcodra, és azért nincs mit lemosni este.
2017. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először arctisztítás, majd egy vékonyabb hidratálókrém, utána primer - alapozó (itt vigyázni kell, nem minden primer jó minden alapozóhoz!) majd púder és sminkfixáló. Közben nyilván amit szeretnél (szemhéjra is van szemhéjfesték alapozó) bronzosító, pirosító stb. de ezeket ilyen sorrendben kövesd. Valamint mindig az arcbőrödnek megfelelő termékeket válassz, ha zsíros, ha száraz, ha kombinált. :)
2017. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!