Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót válasszak?

Milyen hajvasalót válasszak?

Figyelt kérdés

Heti 4.5ször vasalom a hajam, nem túl alaposan, de azért látszik. Most szeretnéék egy újabb hajvasalót, lehetőleg Reminton-t, mert erről nagyon jókat olvastam. nem gőzölőset, az nem jön be annyira, inkább az lenne a fontos, hogy tudjam szabályozni a hőfokot, mert én mindig alacsonyan szoktam vasalni. :) A Remington S5500-at és 5505-öt néztem eddig, viszont fletűnt, hogy az 5500-at pl. a Media Markt-ban már nem is lehet kapni. Most vannak újabbak?

15.000-, alatt szeretnék mindenképpen.



2017. dec. 2. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Euronicsban vettem pár hete 8000ert. Szabályozható és nem gőzölos és remington. Volt vagy 10 fele. Jobban jársz ha elmesz és ott nezelodsz. Segítenek is az eladók.
2018. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Remingtonból mindegyik jó, ha a hajtípusodnak megfelelőt választasz. Az s5505 nekem is megvolt régen és utáltam, vastagszálú és sok hajra egyáltalán nem ajánlom, kínszenvedés volt. De tesóm vékonyabb szálú haját meg nagyon könnyen és szépen ki lehetett vele vasalni. Vastagabb hajra a "lapos" fajta jó, aminek nincs lekerítve az oldala. Normál vagy vékonyszálúra meg igazából tökmindegy
2018. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!