Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik nagyon a hajam,...

Miért hullik nagyon a hajam, ha 3-4 napig nem mosok hajat?

Figyelt kérdés
Napi szinten mosok hajat, de ha úgy adódik,hogy nem kell mennem sehova hétvégén, akkor megesik, hogy péntek, szombat, vasárnap nem mosok hajat. Ma történt meg velem, hogy csomóba kijött a hajam. Viszont volt már, akkor is ilyen, amikor szintén pár napig nem mostam hajat. Viszon,ha napi szinten mosom, akkor mondhatni, hogy normális mennyiségű hajszál hullik ki. Valakinek van valamilyen ötlete, hogy ez miért van?
2017. dec. 4. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ami mindennap kijönne, az most egyszerre jön ki. Ilyen egyszerű.
2017. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert minden nap megmosod.
2017. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy bőrgyógyász mondta, hogy a hajzsírosodás következtében a hajhagymák hajlamosak kilazulni. Nos nem tudom ebből mennyi igaz, de én is észre vettem már ezt a dolgot magamon, mert én is minden nap mosok hajat, ugyanis ha nem mosnék elképesztően undorítóan néznék ki, két napig sem bírnám ki, maximum akkor ha nem megyek sehova, de az nagyon ritka.
2017. dec. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!