Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tegyem emberive a...

Hogyan tegyem emberive a borom allapotat az unnepekre?

Figyelt kérdés

Sajnos nem fog maradni penzem kozmetikusra, esetleg janura vegen tudok elmenni.

Viszont az unnepek alatt megyunk rokonlatogatoba, a borom pedig eleg gagyi allapotban van. Mitesszerek, tag porusok,piros foltok.

Hogyan tudnam hazilag szebbe varazsolni, megha csak minimalisan is?



2017. dec. 4. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a laktózmentes tejtől, és az oriflame love nature teafaolajos korrektorstiftjétől tisztult le nagyon szépen. Házilag is lehet nagyon király pakolásokat alkotni, fillérekből. Pl a le főtt kávé zaccát össze kevered tejjel, és 5-6 percre az arcodra kened.(lehet testradírnak is használni) feszesít, leszedi az elhalt bőrt. Mézet is lehet bele tenni, az gyulladáscsökkentő. Illetve még az élesztős pakolás jó, azt is tejjel elkevered, hogy massza legyen, 10 percig fent hagyod és tökély.
2017. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Es ezek kiszedik a mitteszereket?

Vagy csak felpuhitjak a bort, es nekem kell ezutan kezzel atnyomkodni?

2017. dec. 4. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok, ha ki akarod nyomni előtte gőzöld ki a bőröd. Én mindig tettem a forró vízbe kamilla filtert, és úgy hajoltam fölé. Kinyomkodod (csak a feketéket), és utána valamelyik pakolás pluszban. Pár naponta ha megcsinálod szerintem fain lesz
2017. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jo, koszonom! :) Holnap kiprobalom .
2017. dec. 4. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegán étrend, már 2-3 nap után ragyogóbb lesz tőle a bőröd.
2017. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
székely habocskán nem ez látszik...
2017. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!