Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek azok a trukkok, borapol...

Melyek azok a trukkok, borapolasi termekek melyekkel meg tudom orizni az arcom jelenlegi allapotat (30 vagyok es sajnos kezd megereszkedni)?

Figyelt kérdés
Az h igyak sok vizet「 azt hagyjuk, mert nem segit hiaba iszok napi 3 litert es sok levest is fogyasztok.
2015. júl. 20. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Még vagy 5 evig jo lenne ez az allapot.
2015. júl. 20. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód. Külsőleg: kerüld a napozást, szoliba se járj, használj minden nap fényvédőt. Ne használj alapozót, se ilyen divatmárkás arckrémeket mint az Avon, Garnier, stb, ezekben több a káros összetevő, mint a hasznos. Ha krém kell minőségit vegyél, ha lehet bio termékeket.
2015. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne használhatna alapozót, ne légy már ostoba.


De a víznek segítenie kellene, ha nem iszol mellette mást, ami kilövi. (Kávé, alkohol, esetleg a leves lehet sós. Vagy cigi, napozás, sok cukor.)


Leírod, hogy most milyen termékeket használsz, mi a bőrápolási rutinod?

2015. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a manna.hu oldalt, hátha találsz valami jót. Meg olvasgasd az oldalt.
2015. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eleted latszik a borodon. Liszt, cukor es husmentes etrend. Heti 3 futas, meg meg mas sportok pluszban, csak bio alapanyagot kenek a boromre, semmit se sminkelek. Heti egy szauna minimum. Napi min 1 ora szex. 30-on tul vagyok, de 20-23-nak neznek.
2015. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szappant szerintem ne használj, ami a keménységét adja (bármilyen szappannak) az idővel tönkreteszi a bőröd. Én az allskin.hu-n szoktam olvasgatni nagyon sok hasznos info van rajta, bőröregedés ellen pedig: aha sav, retinol, c vitamin és egy jó hidratáló és persze nappal fényvédő
2020. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!