Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna hajfesték kevésbé...

A barna hajfesték kevésbé károsítja a hajat mint a hamvasszőke?

Figyelt kérdés
Tervezem visszafesteni a hajam hasonlóra mint az eredeti volt,mert a hamvasszőkétől csak törik és egyáltalán nem látszik hogy növekedne. Ha barnára festem az kevésbé fog ártani a hajvégeimnek? Vagy csak minimálisan? Mert akkor nem éri meg visszafestenem.
2017. dec. 5. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Törni akkor nem fog, ha egyáltalán nem fested. Illetve csak minimálisan.

Attól, hogy más a színe nem lesz jobb a helyzet.

Kell idő, amíg helyrejön a festék miatti károsodástól.

Meg lehet kellene egy nagyobb volumenű vágás is, ha elég hosszú a hajad, mert ha csak félig vágjátok le a törött részt, az ugyanúgy tovább törik és olyan mintha mi se történt volna.


Akkor lenne értelme visszafestetni, ha utána egy darabig hagyod, hogy lenőjön a károsodott rész és emellett intenzíven ápolod.

2017. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz egészségesebb, viszont szebb és fényesebb lesz, kevésbé fog száraznak tűnni.
2017. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a szőkétől borzasztóan eltört igy befestettem világosbarnára és a pantene termékeitől elkezdett helyrejönni a hajam. Ezeket ajánlom
2017. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!