Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétbarna hajat...

Festett sötétbarna hajat szivatás nélkül hogyan lehet világosítani?

Figyelt kérdés

A hajamról annyit hogy eredetileg sötétszőke vagyok .Kb 3 évig világos szőke ombre átmenetes hajam volt . Aztán az idei év szeptemberében a fenékig érő hajamat levágattam és sötétbarnára festetettem .Sajnos a hajam a színt nagyon bekapta és fekete hatásu lett .Sokáig engedett a hajam a színéből . Kipróbáltam a c vitamin poros világositást ami a megmaradt szőkített részeken bevállt világosabb lett , tehát optikailag valamenyivel vilagosabb hajam lett . A c vitamin elkeverésének arányait sem tudom pontosan ,de ha valaki leírná hogy menyit érdemes elkeverni vizzel /samponnal azt megkoszönném ,hátha úgy eredményesebb lenne De szeretnék megszabadulni ettol a szintől egy középbarna szín lenne a cél . Szeretném azokat kérni akikkel ilyen toŕtént már hogy írja le a tapasztalatát ,

A válaszokat előre is köszönöm !

18/L


2017. dec. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőség van még a szőkítésen kívül. Az egyik a colorB4, a másik, meg vannak(pl a kallosnak) ilyen 00-ás kódú világosító festékei. Utóbbit próbáltam egy barátnőm haján és egész jól működött. Pár árnyalatot világosít a hajon, de nem teszi tönkre.
2017. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat !
2017. dec. 5. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha megcsinálod valamelyiket, utána azért érdemes befesteni, hogy egységes legyen az eredmény.
2017. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Colour B4. Drága de ha pontosan betartod a használati utasítást, akkor működni fog. Én sok éve festett feketét szedtem le vele. Csak arra ügyelj, hogy ha ezután ráfestesz, több árnyalattal világosabb festéket válassz mint amilyet szeretnél mert ezt is nagyon bekapja majd a haj.
2017. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Valamit mindenképpen kezdeni fogok mert sajnos 1 hónap alatt 3 centis lenövésem is van , tehát nagyongyorsan nő a hajam . A folyamatos ujrafestetés idő és pénzigényes a töveimet egy ideje színezővel festetetem be , nem engedem az egész hajamat átfesteni mert szerintem befeketedne ..ha b4 colourral átmennék az gész hajamon akkor szerintetek a töveimnél ami szeptember óta 10 centitől hosszabb nagyon nagy eltérést eredményezne ? Ugye a b4 az tartós festékekre fejlesztették ki , a szinezőt elvileg jobban kiszedné?
2017. dec. 6. 20:16
 6/7 Metionin ***** válasza:
Megcsinálhatod úgy is hogy a színezős részre 10 perccel később teszed fel mint az aljára csak macerás mert fóliázni és törülközőbe csavarni is érdemes a hajat, így azt bontogatni stb.
2017. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm az eddigi válaszokat azt hiszem ki fogom próbálni így
2017. dec. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!