Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most festettem be a hajam,...

Most festettem be a hajam, elvileg középbarna kellett volna legyen. Végül sötétbarna lett. Elég sötét. Mivel lehetne világosítani? Tudom, hogy elvileg nem lehet, de világosabb festékkwl/színezővel mennyi eséky van rá pár nap múlva?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat lécci ne írjatk,milyen káros, stb, mert tudom. De eddig nem festettem,jó állapotban van, és tükörbe se tudok nézni.

2017. ápr. 16. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Head&Shoulders samponnal mosd, az nagyon szedi a színt, hátha kopik valamennyit. Ha világosabb festéket ráteszel sajnos nem fogja világosítani, ahhoz le kéne szőkíteni először. Ha nem kopik ki vegyél ColourB4 hajfesték eltávolítót, én használtam többször is ennél még sötétebbre festett hajon és szépen kiszedi.
2017. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És olyat simán veszek fodrászkellékesnél? Utána tudok rá festeni? Vagy milyen lesz utána a hajam?
2017. ápr. 16. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg c-vitaminnal világosítani!

Ha van otthon valami jobb citromlé, már az is segít rajta kicsit. Jól beáztatod vele a hajad, rajta hagyod egy órát, és lemosod.

Kedden tudsz venni c-vitamin port (patika, DM, drogéria), és csinálsz vele egy pakolást. Neten több helyen leírják, hogy kell.


Nekem a festett feketéből lett így középbarna.

2017. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossmannban, DM-ben lehet kapni, 3ezer forint és az eredeti festetlen hajad kapod vissza. Csak tartsd be az összes utasítást pontosan. Utána rögtön ráfesthetsz, de azért ajánlott hogy egy pár napot várj vele. Legközelebb 1-2 árnyalattal világosabb festéket vegyél mint amilyet el szeretnél érni, mert a dobozos festékek sajnos mindig sötétebbek lesznek mint a dobozon.
2017. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoka! Citromom van itthon, minden mást halasztanom kell keddig. Sajnos nem tudtam róla, hogy világosabbat kell vennem... mostmár okosabb leszek!
2017. ápr. 16. 18:36
 6/6 A kérdező kommentje:
A cvitaminos pakolást ma kipróbátam (tablettát törtem szét hozzá) és bevált! Köszönöm szépen a tanácsokat!!!
2017. ápr. 17. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!