Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak zsirosodás ellen?

Mit csináljak zsirosodás ellen?

Figyelt kérdés

Kétnaponta kell mosnom a hajam mert tök hamar zsírosodik. Minden második nap szárazsampont használok de azt veszem észre már az sem hat. Elseve sampont használok (zsiros hajra) és a száraz samponom is ilyen...

Nyáron direkt nem mostam ilyen surun hogy ne zsirosodjon de nem segitett...

szárazsamponbol is már rengeteg félét használtam, tony&guybol is tobb felet, akkor Balea-sat is (dm), most az Elseve

De már ugy igazan ezek sem hatnak, ugyanugy zsiros a hajam teteje

Ha rendesen hajat mosok akkor altalaba ketszer mosom meg es a vegere rakok balzsamot , de igy is nagyon zsirosodik a hajam tove... alul nem csak felul és már tenyleg nem tudom mit csinaljak

Aki vegig olvassa es ir valami valaszt annak nagyon koszonom:) 15/L



2017. dec. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj privit és segítek:)
2017. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Étrendedre figyelsz? Sajnos nekünk zsíros bőrűeknek extrán oda kell figyelni, hogy mit eszünk. :/ Télen amúgy nem sokat tudsz tenni ezeken kívül, a sapkától mindenképpen gyorsabban fog zsírosodni.

Esetleg menj el bőrdokihoz, hátha felír valamit, bár a Roaccutanhoz meg a fogamzásgátlóhoz még fiatal vagy. Nekem ezek segítettek, bár az előbbit senkinek nem ajánlom...

2017. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem attól ilyen zsíros a hajad ,mert zsíros hajra való sampont használsz ami kiszaritja hajad és ezért több zsírt termelnek a faggyúmirigyek.Én a normál hajra való sampont ajánlom
2017. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!