Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül kb mellig érő...

Mennyibe kerül kb mellig érő sötétbarna haj kiszőkítése szokere?

Figyelt kérdés
Szeretnem tudni hogy a fodraszom dragan vallalja-e, ezert vagyok kivancsi mas fodraszatokra.
2017. dec. 7. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az ugyanilyen hosszú hajam teljes festése (nem szőkítés) 7 ezer Ft.

Mennyiért vállalná a tied?

2017. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
11-15ezer koze tette, attol fuggoen hogy a hajam hogyan reagal a festekre. Koszi a valaszt!
2017. dec. 7. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

1es vagyok


Hű a jó mindenit! Új fejet is ad hozzá vagy mi? :D Hát az rengeteg! Pedig én se valami biciklitárolóból kialakított üzletbe járok, de hát ennyi azért sosem volt egy festés.

2017. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok..

Nekem is sötét haj világosítás volt, szőkére kellett először, hogy utána egy világos barnás-rezes árnyalatot tudjon rákenni.

De nekem nem egyszerre telibe szőkítette, hanem melírozta. Én sem akartam az egészet telibe mert féltem, hogy tőből leesik. És elég rá 6 %-os perodix, a 9es már sok! Először egy sarlatán azzal kente be, és jó pár tincs fele letört már a fóliában. Pedig évekig jártam hozzá, ismertem, mégis elszúrta. A másik fodrász mondta, hogy a 6-os bőven elég. Sokkal természetesebb színe lett a hajamnak, igényes lett.

2017. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért a szőkítés teljesen más technológia, mint a festés. Össze sem hasonlítható a kettő. Így az első válasza a festésre nem mérvadó.

Egy festésre ez a 5-8 ezer közötti (hossztól, festéktől függően) reális.

De egy szőkítés más eljárás, és persze drágább is.

2017. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem szintén mellig érő, festett fekete hajamat, 25.000-ért akarta csinálni. Szőkítés és festés. Szóval szerintem nem vészes.

(bár én kb. 6000-ből megcsináltam magamnak.)

2017. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 25 ezer az már a pofátlanság kategória ;)
2017. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!