Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbált már valaki syoss...

Próbált már valaki syoss lightener szőkítővel ombre-t csinalni otthon maganak? Lehetseges?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sárga lett tőle a hajam
2017. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább bízd fodrászra,de tényleg én már csináltam magamnak egyszer és nem az lett, amit akartam
2017. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ombre-t szépen sokszor fodrászok sem tundak készíteni, hogy otthon magadnak, eszedbe ne jusson! Amúgy ismerősöm is próbálta ezt a terméket sötétebb hajra és ahogy írta az első sárgára szívta a haját, utána alig tudta visszafestetni...
2017. dec. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész fodrászhoz? A syoss magában nem elég, az csak egy szőkítő, utána rá kell festeni hamvas festékkel. 2 doboz festék árától már nem sokkal több ha megcsináltatod. És az legalább tuti szép lesz.
2017. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Egyebkent mar ombre/balayage a hajam. 2x30.000 Ft-ot mar otthagytam a fodrasznal emiatt, szoval 2 doboz festek aranal kicsit tobb, ha fodraszhoz megyek :-) Most csak gondoltam kicsit felfrissitem otthon, teszek bele par plussz tincset, de en is ettol felek, hogy nehogy ne jol suljon el, csak probaltam volna sporolni. Egyebkent mindenkepp utana be akartam volna még festeni hamvas szőkével is.

Ez loreal szalon volt, ahol nekem csinaltak, hozzateszem legutobb azert itt is elrontottak, de ha csak egy mezei fodraszhoz mesz, ott is 15-20 ezer egy ombre....

2017. dec. 10. 19:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Kiprobaltam hatul a nyakamnal a hajamon, hat tenyleg brutal csunya sargas-vöröses szőkére szívta ki a hajam a 13.5-os szőkítője. Persze, gomdoltam, hogy sarga lesz es utana ra kell festeni festekkel, de nem mertem kiserletezni tovabb, foleg nem ombre csikokkal.

De talaltam egy jobb megoldat: az alfaparf platinum szőke festeket osszekevertem az osp szuperszokitojevel es ezt rakentem a ombre satirjaimre, ezutan is kellett hamvasitani, de szepen megszivta, jo lett.

2017. dec. 14. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!