Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezek a pattanástok a fogamzásg...

Ezek a pattanástok a fogamzásgátlótól lehetnek?

Figyelt kérdés

Kamasz korom kezdete óta problémás a bőröm, hol kevésbé, hol jobban, de igazából mostanra már eléggé megszoktam. Mitesszerek vannak főképp rajta, hébe-hóba pár pattanás.

Másfél hete kezdtem el a fogamzásgátlót szedni, és nagy, kinyomhatatlan pattanások jöttek az arcomon a mostani hét közepén. Amilyen hirtelen jönnek olyan gyorsan mennek is, de sajnos a nyomuk megmarad. Fájnak, csúnyák és kétségbe vagyok esve, ezek vajon emiatt lehetnek e ilyen hirtelen, vagy lassabb folyamat lenne ha a tabletta a hibás? El fognak múlni egy idő után vagy csak a fogamzásgátló lecserélése segíthet? Mik a tapasztalataitok?


Úgy két éve szedtem már másik fajtát, akkor nem igazán tapasztaltam változást, talán kicsit csak pozitív irányba.



2017. dec. 10. 02:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha új keletű a dolog és egy bizonyos gyógyszer szedése után jön ki akkor valószínűleg az okozta.
2017. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!