Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek a fogamzásgátlótól...

Nektek a fogamzásgátlótól változott valami?

Figyelt kérdés
most kezdem majd szedni. kevés formontartalmú. nektek szebb lett az arcotok nőtt a melletek?

2014. nov. 26. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Cipromixet szedtem rá, (kifejezetten aknés bőrre ajánlották) egyáltalán nem javult, a mellem állandóan feszült, 3 hétre már megjött szóval utáltam szedni. Egészségesen kezdtem el táplálkozni, sok vizet iszok, sok zöldéget, gyümölcsöt eszek és heti 4x végzek testmozgást. Ennek hatására teljesen kitisztult az arcom.
2014. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pattanásos vagy annak oka van és azt kell kideríteni, majd kezelni, úgy tud csak elmúlni végleg. A fogamzásgátlótól elmúlhat ha szerencséd van, de csak addig amíg szeded, utána pedig még durvábban fog kijönni rajtad. Márpedig évekig ezt nem szedheted.
2014. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán egy nagyon kicsit javult a bőröm, a mellem nem nőtt. Viszont, miután abbahagytam, tök pattanásos lett a hátam, pedig előtte nem volt :s
2014. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az arcom nagyon szépen letisztult tőle, előtte évekig küzdöttem a pattanásokkal, semmi nem segített...Semmi gondom nem volt vele, napra pontosan megjött, stb.

Most 1,5 hónapja nem szedem remélem nem jönnek vissza...

2014. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most is Cypromix-et szedek (3 hónapja), nekem csudi szép lett tőle az arcom, nem híztam, a mellem nőtt, napra pontosan jön meg, nekem teljesen bevált. :)
2014. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!