Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig tart a kopaszodás?

Meddig tart a kopaszodás?

Figyelt kérdés

16 éves koromtól kopaszodom, aminek a genetika áll a hátterében.

Most 20 éves vagyok, és azt szeretném megtudni, hogy körülbelül mennyi a kopaszodás időszaka. Jelenleg a Norwood 2-3 szakaszban vagyok, ahogy apám is.

A közeljövőben fogok menni hajbeültetésre valószínűleg, és jó lenne tudni, hogy pár év múlva mire számíthatok.



2017. dec. 10. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor ér véget, amikor az összes hajad kihullott.
2017. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
látom semmit nem értesz hozzá, úgyhogy a közeljövőben kérlek mellőzd az értelmetlen kommentjeidet :)
2017. dec. 10. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz, kopaszodás-szakértői végzettségem van. A kopaszodás végének azt a dátumot nevezzük, amikor az utolsó természetes hajszál kihullik. Pont. Eddig tart.
2017. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát hogyne :)
2017. dec. 10. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerinted mi a kopaszodás végső stádiuma?

Nyilván a teljes kopaszság.

Ha ilyen fiatalon ennyire kopaszodsz, akkor barátkozz meg vele, hogy nem lesz örökké hajad.

2017. dec. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én 18-19 éves koromtól kopaszodom, először csak a homlokon bal oldaláról, most már a jobb is egyre feljebb van. Nem mondom, hogy nem zavar, de vannak ettől nagyobb bajok az életben. Még picit meghagyom a hajam, aztán nullásra lenyiratom. :) Kopasz pasiként is lehet valaki szexi.
2017. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
amúgy 20 éves vagyok szintén:)
2017. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
72%

szia,

ha 20 évesen mész hajbeültetésre számíts rá hogy majd még egyszer-kétszer el kell menned megismételni,mivel tovább fog hullani a hajad és ezeket is pótolni kell,hajhullás ellen jelenleg 5%-os minoxidilt és finasteridet tartanak a leghatásosabbnak,ezekkel meg lehet állítani a hullást viszont ilyen fiatalon akár 15- 20 évig is használni kellenne neked ami egészségre veszélyes(finasterid)ill nagyon kényelmetlen(minox)

2017. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!