Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrápolás, tanácsok?

Bőrápolás, tanácsok?

Figyelt kérdés

A hámlasztók (bha) jók arra hogy a pattanás utáni foltokat eltüntessèk? Tele van sz EGÈSZ fejem, mert egy ideje elkezdtem egy durvabban pattanásosodni(ez a kamaszkor vele járója es azèrt nem durva akne de így is elèg szörnyen nèzek ki)ès szinte az összes pattanásom után csúnya folt maradt. (Nem nyomkodom!!) ès igazából nem is tudom po tosan meghatátozni mik azok a fura foltok...ki szeretnèm próbálni a bha hámlasztót. Szerintetek az(azok) jó(k)? Segítenek? Az Ordinary-ra gondoltam. Ès ha már itt tartunk mit ajánlotok a bőrömre? Az akneroxid-ot megèri kipróbálni? Ezen kívül tudtok valamk krèmet/tonikot bármit ami beválhat?

Minden segítsèget/választ nagyon köszönök!!

14/l



2017. dec. 11. 19:04
 1/3 anonim válasza:

egy barátnőm akneroxidot használt és 2-3 hónap alatt elég szépen eltűntek az aknéi (a nyomai ott maradtak sajnos), de neki tényleg durván aknés volt a bőre. szerintem előbb próbálkozz egyszerűbb dolgokkal, ha neked még csak most kezdődött. hámlasztóról nem tudok véleményt mondani, bocsi.

nekem csak "átlagos" pattanásaim voltak és fabulon tini tonikot használok rá, és minden este behintőporozom az arcomat és a nyakamat és ez nagyon jól szárazon tartja. lehet hülyén hangzik, de nekem bevált:D elég zsíros a bőröm, de 1-2 hónap alatt eltűntek a pattanások, már csak néha van 1-1. remélem tudtam segíteni

20/L

2017. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezeket használom, amiket leírtál + AHA-t, de én a skinsmartról rendelek. Nekem bevált, mégha nem is tökéletesen.
2017. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az akneroxidot szerintem. Nekem néhány hónap után nagyon szép lett tőle a bőröm.
2017. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!