Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont, balzsamot,...

Milyen sampont, balzsamot, pakolást használjak?

Figyelt kérdés

Nagyon száraz,fénytelen a hajam.Vége törött (hónapja lett vágva) és gyorsan zsírosodik.

Krémmánián nézelődtem,de szó-szó


2017. dec. 11. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

én is nagyon sokat szenvedtem a hajammal. száraz volt, tört mindig, minden baja volt. mindenféle kókuszolajos pakolást használtam már rá de nem lett sokkal jobb.

alpecin c1 sampont használok most, férfi sampon de éppen ezért jobb is, hisz nincs tele mindenféle ilyen balzsam meg olyan illatosító meg mit tudom én. :D és nekem a hajam azóta nagyon selymes, nőtt is, dúsult, bár igaz zsírosodik hamar de az azért mert fogamzásgátlót szedek és attól már előtte is zsírosodott :/

2017. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fénytelen volt a hajam, de ha egy liter vizbe belefacsarsz egy citromot és abban mosod meg a hajad akkor az lehet, hogy segít. Az enyém végülis jobb lett tőle, de ha nem használ, legalább egy próbát megér. Sokat nem vesztesz rajta
2017. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm♥ Kipróbálom őket:)
2017. dec. 12. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Használt?
2017. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!