Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rosszul vagyok az új hajamtól....

Rosszul vagyok az új hajamtól. Mit tehetnék, hogy legalább megbékéljek vele?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tervezem ezt a hajvágást, ami mások szerint nem is áll rosszul. Mégis, valahányszor belenézek a tükörbe, gyűlölöm. Ha pedig belegondolok mennyi idő míg visszanő, borzalmasan ideges leszek.

Valaki élt már át ilyet? Mit lehet tenni, hogy legalább megnyugodjak?


[link]


Ilyen lett a hajam, csupán a hátsó része hosszabb, az elejéből pedig nem lett ekkora rész levágva.



2017. dec. 12. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy cipoben jarunk. Frufrum lett, ami mar nagyon reg volt, igy nem tudtam , milyen lesz ujra, ugy emlekeztem ra, hogy jol allt. Hat nem. Raadasul eskuszom ilyen lett.

[link]

Felvan tuzve ejjel nappal, kulonben azt hinnek felvettem a 80-as evek ferfi haj divatjat. :D De amugy igyis sz**ul nezek ki, szoval jol megszivtam. De nem idegeskedek rajta, ez csak haj, majd visszano. /)

L

2017. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez a jo link.

[link]

2017. dec. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmennék fodrszhoz és megkérném, igazírson rajta.


Nekem is tolta már el úgy egy fodrász a hajam, hogy azt hittem, elbőgöm magam, de másnap elmentem munka után egy bejelentkezés nélküli helyre (sos kellett), és a csaj egészen értelmes frizut kreált belőle. :D

2017. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem többször is rontották már el. Egyszer csak kicsit de a másiknál a végéből akartam csak 1-2centit levágni ehhez képest a hátközépig érő hajam vállig érőre levágta. Nagyon mérges voltam és rosszul éreztem magam de nagyon egészséges lett kis időre tőle a hajam(most már megint nem az ). Viszont azóta visszanőtt és most fogom majd pár hét múlva levágatni rövidre, mert hiányzik kicsit. Lehet hogy te is megszereted.
2017. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!