Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány nap alatt zsirosodik le...

Hány nap alatt zsirosodik le a hajatok? Vmi jó sampon van rá? Gliss kur, elsve, fructis. Stb?

Figyelt kérdés
nekem 3naponta muszáj hajat mosnom mert addigra már nagyon ramatyul néz ki van még vki akinek hasonlo a helyzete?
2010. jún. 2. 16:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, viszont én váltottam sampont, Baba Mandulás hajsampon, meg mellé szoktam citromos öblítést csinálni, és így elég hetente egyszer hajat mosnom, és még sokszor akkor se zsíros :)
2010. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

és a citromos öblitést hogyan? pár kanál citromlét felhigitasz és avval leöblited?

köszi, hogy irtál!

2010. jún. 2. 17:07
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos már 1 nap után zsíros lesz a hajam.:(Úgyhogy én minden nap mosom.Már rengeteg sampont kipróbáltam,de egyik sem jó.Patikában is vettem már de az sem vált be sajnos.
2010. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

nekem is ez a problémám hgoy két naponta mosok hajat már kb egy éve :S...gondotlam arra hogy mivel 15 vagyok kinőhetem..de több mint egy éve ilyen akkor mikor növöm már ki végre??


ez a citromos öblítés engem is érdekelne :D

2010. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik nap lesz kritikus a helyzet, de azt általában nem szoktam megvárni. 3 naponta mosok hajat.
2010. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

5,6,7 nap utánn zsírosodott, ha megmostam akkor korpás lett,

ezért nem sürgettem a dolgot.

azóta levágattam inkább

2010. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

17:13-as!

15 évesen még teljesen benne vagy a kamaszkorban úgyhogy egy pár évig ne is várd, hogy kinövöd...szerintem.

2010. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
én 20 leszek..szoval kinöhetném már igazán
2010. jún. 2. 18:31
 9/22 anonim ***** válasza:
Neutrogena t-gel!!!!!!
2010. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ecetes víz is jó 1l-be kb. 3-4 evőkanállal. Ez legyen az utolsó öblítés nem lesz ecet szagú a hajatok miután megszárad.
2010. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!