Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsírosodik a hajam,2...

Nagyon zsírosodik a hajam,2 naponta kell mosnom. Melyik sampon vált be nektek ilyen problémára?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem,tudom én is szeretném tudni!:S
2011. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem csak a head & shoulders vált be. Ne várjatok 4-5 hajmosástól csodát, használni kell folyamatosan, nekem kb. fél év alatt jött rendbe a hajam a használatával!
2011. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sokat mondtam 3-4hónap és helyre jön.
2011. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
14 év alatt nem találtam olyat, amitől ez a probléma változna. Hormonális dolog, szerintem sampon ezen nem segíthet. Én mosom minden nap, vagy minden másnap. Ez van.
2011. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tizenx év alatt én sem találtam ilyen sampont. Mosom én is minden másnap, semmi baja, ragyogóan egészséges (mint egy reklámszöveg...).
2011. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen (mellékvese hormonproléma miatt), most elvileg a gyógyszerektől ez is elmúlik.
2011. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én DM-ben és ROSSMANNBAN kapható kénes sampont használom már pár éve. Nagyon jó a korpára és a zsíros hajra is.
2011. márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már sok mindent de semmi nem vált be.Illetve egy igen,a tojás sampon ami még valahogy használ azért,legalábbis nekem.
2011. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az a baj, hogy 2 kisgyerek mellett nem tudok sokszor 2 naponta sem hajat mosni, nemhogy naponta, pedig már a 2. nap rosszul vagyok tőle... :(
2011. márc. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!