Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy hosszú haj?

Rövid vagy hosszú haj?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a úgymond "problémám" hogy nem tudok dönteni. Én egy alacsony növésű lány vagyok a hajam most kb. a hátam közepéig ér de szeretném olyan "fiúsabbra" levágatni. Csak nekem picit duci arcom van és nem tudom hogy jól állna-e duci arcal főleg úgy hogy alacsony vagyok a "fiús" haj. Ha valaki tud ebben segíteni azt nagyon megköszönném.

2017. dec. 13. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Privátban küldhetsz képet, ha gondolod szívesen adok tanácsot.
2017. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Szívesen adok tanácsot :)
2017. dec. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%
Szerintem ne vágasd le egy csomó ismerősöm levágatta a haját és egyiknek se áll jól szerintem egy nő sokkal nőiesebb hosszú hajjal.
2017. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet.
2017. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rövid!
2017. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb a rövid.
2017. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kinek melyik jön be.


Nekem naaagyon sok féle hajam volt a rövid tüsizhetőtől a combközépig érő hosszig.


Végül arra jutottam fülem tetejének megfelelő vonalban elválasztottam a hajam. A fenti réteget rövid fazonokra alakítgatom, az alsó réteg pedig jelenleg combközépig ér, amit vagy feltűrök vagy hajpántnak befonom. Tervezem a boleró kialakítását >0< de ez "elvontabb" hajviselés - fotózásra tervezem.


Akárki akármit mond, a rövid hajjal több a macera - folyamatos fazonra vágás, igazítás, elalszod, ha épp összefogható akkor kibontás után szörnyű. Növesztés másik fazonra... Egyetlen előnye, hogy gyorsan mosható, szárítható.


Hosszúnál az előbbi hátrány. (15perc alatt megoldom, ha rendesen áttörlöm és fésülgetés alatt szárítom rendes fodrászati hajszárítóval).


Ami nálam megesik: Rá ülök vagy támaszkodok, hajmosásnál leszakad a nyakam a vizes haj súlyától ><


Tök mindegy mekkora vagy magasságban, a lényeg, hogy olyan fazon legyen, ami tetszik és illik hozzád.


Valami elképzelésed van esetleg mit is szeretnél?

2018. jan. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!