Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után (pár...

Borotválkozás után (pár nappal) valami krém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Örök ellenségem a borotválkozás. Egyrészt alig nő valami szőröm, de az nagyon fekete, nagyon erős és nagyon kitűnik, ha hagyom megnőni, és eszméletlen hülyén néz ki. Szóval így kb naponta, 2 naponta borotválkoznom kell.

Sokáig kicsípett, minden bajom volt, mire rátaláltam a DE biztonsági borotvákra, amivel aztán már tényleg nincs gond.

Egészen a borotválkozást követő 1-2 napban, amikor is elkezd nőni, és főleg az államnál, ahol sokkal több szőr nő, és sokkal erősebbek is. Ott mikor nő a szőr, nagyon kicsípi a bőröm, és tökre ki is van száradva.

Erre valaki tudna valami megoldást? Esetleg valami mindennap használatos krém? Használok borotválkozás utánit, de ha elkezd nőni a szőr, már az sem segít rajta :/

Köszi előre is a válaszokat!:)



2017. dec. 13. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Aloe veras krem esetleg gyógyszertári vitaminos kevert krem jo lehet ra, de en ezekbe kevernek valami tiszta olajat is pl ricinusolaj igy tuti nem lesz száraz. :)
2017. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos a borotva is. Nem tudom, hogy mit használsz, de nekem pl a gilette mach3-on kívül mindentől kipattogzik a bőröm. Egyszerűen csak az vágja úgy, hogy jó legyen. Egyébként lehet, hogy még nem csinálod rég óta és nem szokott hozzá a bőröd, de egy idő után nem lesz ilyen érzékeny a kinövésre.
2017. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!