Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÁNYOK! Igazából fiúk is. A...

LÁNYOK! Igazából fiúk is. A fanszőrzetet valamint a fenékszőrrel mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Igazából lányokhoz mint másik félhez, férfitársaimhoz pedig mint társakhoz fordulnék. A fanszőrzetet hagyjuk meg, vagy kicsit rövidebbre, mégse legyen dzsungel, vagy (szerintem nem túl gustusos) borotváljuk, esetleg borostásra vágjuk? Lányokhoz szólt ez inkább. Valamint a segszőrrel mit lehet kezdeni? Eléggé elburjánzott, hogy úgy mondjam. Én szívem szerint nem szedegetném, mosakodni kell, és nem lesz körteültetvény. De lányok ti mit gondoltok róla, visszataszító, vagy nem különösebben érdekel, ha van?

2017. dec. 16. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Csak annyit tennék hozzá a dologhoz: A FÉRFIAK SZŐRÖSEK!
2017. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fanszőrzet jobb ha boroltvál vagy max borostás, de a seggszőr az undi.

és.. a nők is szőrösek.

2017. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fanszőrzet jobb, ha ápolt, mondjuk teljesen borotválni szerintem nem kell, elég rövidre vágni.

Fenékszőr viszont felőlem maradhat, az nem érdekel, nem visszataszító, kár lenne megkínoznod magad.

2017. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fanszorzet legyen csupasz, vagy borostas, dzsungel semmikepp.

Fanek tajekon meg a legszimpibb az, ha olyanra hagyja, amilyet a termeszet adott.

2017. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pénisz körül ne legyen csupasz, se borostás mert az szúr és nekem másik félként kimondottan kellemetlen. Amúgy azt csinál vele, amit akar.
2017. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Ne legyen szőrös:

Fiúk - fenék vágat és zacsi

Lányok - fenék vágat és nagyajkak

A többit nem fontos.

28N

2017. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!