Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én megyek a falnak attól...

Csak én megyek a falnak attól amikor megkérdezi valaki, hogy elveheti-e de meg sem várja a választ és már elvette?

Figyelt kérdés

Ma: Egyik fiú osztálytársam aki előttem ül, megfogta a tollamat és megkérdezi elveheti-e egy percre. Nem válaszoltam, pontosabban szólva időm nem volt rá mivel miután megkérdezte egyből el is vette. Nem szóltam mivel új vagyok az osztályban, de akkor is zavart. A másik a sajnálatos padtársam, egy lány. Megkérdezi megnézheti-e a füzetemet (mert egy sor kimaradt vagy mit tudom én), amivel semmi baj nem lenne ha nem húzná közel magához úgy, hogy még csak annyit sem várt meg, hogy azt mondjam oké. Ugyanezzel a lány megkérdezte megnézheti e a kis füzetemet, amibe a dolgaimat írom (mármint néhány példa: milyen nevet adnék ha fiam/lányom lenne, vezetem mennyi filmet láttam és még néhány dolog ami a saját dolgom). Nem várta meg csak maga elé húzta és elkezdte lapozni. Kívülről totál nyugodt voltam de belülről más hatszor agyoncsaptam. Én semmihez nem nyúlok hozzá addig amíg nem tudom kié és az engedélyét nem adta meg. Az előbb említett lánytól azért nem vettem el és mondtam meg neki, hogy talán várja meg amíg azt mondom elveheti, mert nem volt velem szándékosan bunkó, jól fogadott az osztályban, ettől független a fenék rázásai, az, hogy az instagrammon meg mi a francon mutogat nekem dolgokat... szóval idegesít. Nem a telefonomon élek és még a facen sincs rólam egy db kép sem, erre mutogatja miket rak ki a napjához és valami koreai csávót. Nem lenne probléma ha megmutatta aztán oké, de kb 5 percig mutogatta, rólam pedig sütött az érdektelenség, de azért mutogatta. Még azt is megkérdeztem ez miért jó, miért csinálja.

Tetszik az osztályom,vagyis pontosabban nem piszkálnak mint az előzőek (semmit nem csináltam és piszkáltam, pont ezért voltam feltűnő), de ezektől tényleg a falra tudok mászni.


Részben az első felére vagyok kíváncsi, hogy mást is zavar-e, részben pedig ki akartam magamból írni.



2017. nov. 23. 19:12
 1/3 Metionin ***** válasza:
Engem is idegesít de az emberek renndkívül jól taníthatók ilyen téren. Elvette? Visszatetetem vele, és szólok hogy ha legközelebb megvárja a választ, akkor talán oda is adom. Füzetem stb. tabu mindenkinek. Előbb kérdez, aztán megkap. Nem kérdez, nem kap meg. Mint a kutyáknál. Működik.
2017. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Én középsuliban nem tapasztaltam ilyet.

Lehet a fiataloknál ez a divat, de idősebbekre nem jellemző.

Egyetemen ha le szeretnék valaki mellé ülni komolyan tesszük fel a kérdést, hogy szabad-e, mivel általában mindenki igyekszik foglalni a másiknak. Így gyakran jön a "bocsi, foglalom" válasz.


Szerintem bunkóság így a másik privát dolgaiba belenyúlni.

Persze ha olyan teszi akivel jóba vagy, azért az más.

De neki is illene megkérdeznie és megvárnia a választ

2017. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vigyél naplót, ilyesmit iskolába ezentúl.
2022. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!