Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Huszonéves létemre apró...

Huszonéves létemre apró ráncokat fedeztem fel a szemem alatt és körül. Hogyan tudnám lassítani a folyamatot?

Figyelt kérdés
Az egészséges életmódon túl persze :) Bármilyen praktikára vagy bevált termékre nyitott vagyok.

#kérik
2017. dec. 20. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam bevált:hialuronsav és kollagén tabletta,hozzá sörélesztő pehely.Rugalmasabb marad tőle a bör.
2017. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Rossz a genetikad, oszules is hamarabb lesz, klimax is
2017. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Mennyi az a huszonéves?

21 vagy 29?

Az utóbbinàl már nem kell meglepődni.


Pici ráncocskáim nekem is vannak a szemem alatt, ha a nap végén tükörbe nézek, látom közelről a korrektor miatt.

Ez már csak ilyen, nem tehetsz semmit. Sok víz és hidratàlás.


24n

2017. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

A második hozzászólásra reagálnék:

Anyukám nagyon hamar ráncosodott, cserébe 55 éves létére egy ősz hajszála sincs. Barátom anyukájának 60 éves létére olyan arca van, mint nekem, cserébe a haja már kb 25 éve totál ősz. Ezek nem egy génen öröklődnek, nincs köztük kapcsoltság. (Bár a menopauzát most nem tudom megmondani. :D)


A hidratálás a legfontosabb. Emellett a dohányzás és az alkohol is nagyon öregíti a bőrt, szóval ha valamelyiket csinálod, akkor esetleg csökkentsd a dózist / szokj le. A sminkelés állítólag árt a bőrnek és öregíti, bár erről sosem olvastam tudományos igazolást. (Gondolom a rossz minőségű sminkek inkább, szóval ha jobbakat veszel, akkor kevésbé.)

Viszont a ráncosodás természetes dolog, szerintem amíg nem természetellenesen hamar vagy erősen jön, addig el kell fogadni. Karakteressé teszi az arcot. Mosolyogj sokat, és akkor kedves mosolygós ráncaid nőnek! ;)

2017. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haaat a rancok azok rancok...ez esetleg jo kis puder h nyugtasd magad, h ez "kedves folog" de lassuk be nem tul szerencses huszonevesen itt tartani. Botox talan segithet!
2017. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!