Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajlenövést hogyan tudom...

Hajlenövést hogyan tudom eltakarni, illetve felgyorsítani a folyamatot?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig feketével lett festve a hajam, talán 5 évet is. 2 éve azonban csak sötét barnával, majd pedig egyre világosabbra lett, de szigorúan csak a töve ugyanis a fenékig érő hajam úgy letörött, hogy a vállamig ér most. Elhatároztam hogy többet semmilyen festékkel nem festem, viszon a lenövés ordibitálisan látszik mivel szőkésbarna vagyok. Mossak többször hajat ?! Attól gyorsabban megy ki a festék talán?
2017. márc. 30. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Hat nemtudom de szerintem igen mossáll többeször hajat.
2017. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van erre valamilyen por vagy ilyesmi. Valami hamvasito vagy ilyesmi . Fodraszkellekes boltokban segitenek
2017. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Ahjjj ne irjatok már ennyi hülyeséget.

1.a sürű hajmosástól nagyon nem fog kikopni a szín sőt csak rosszat teszel a hajadnak mivel a töve tocsogni fog a zsírba a vége meg mégjobban kiszárad.

2. Hamvasítót csak szőke hajra használunk más színűre értelmetlen pocsékolás.


Festheted a hajad csak mondjuk szinezővel vagy ammónia mentes hajfestékkel és csak a tövét vagy mondjuk én úgy csináltam hogy a fekete hajamból csináltunk egy sötétbarnát kb 1 évig színezővel festegettem(evolution color wear) ezután kimelíroztuk és hagytam lenöni így lett ombre a hajam.

2017. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Vagyis ugy az ombrét meg letudod növeszteni teljesen.
2017. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Hogyan melíroztattad ki a hajad?:) most én is a sötétbarna szinten vagyok, több mint egy éve ilyen...vagyis ugye csak a töve lett mindig színezővel festve. Viszont volt pár olyan hónap régen mikor hennával festettem... ez nem baj? Mert azt olvastam hogy azon tényleg csak az idő segít, és majd kikopik...
2017. márc. 30. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a még festett részt c-vitaminnal! :D

[link] Tényleg világosít a hajon és többször is csinálhatod :D

Viszont kicsit szárítja is, úgyhogy balzsamot elő :D

2017. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En is c vitamin port ajanlom

Nekem 3 alkalom utan mar masok is mondtak h latszik h vilagosabb

2017. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kimelírozás alatt azt értem hogy belett melírozva😊 javaslom menj el egy fodrászhoz. Mond el neki hogy lenöveszteni szeretnéd a hajad ezért szerrtnéd bemelírozni hogy nelegyen csúnya a lenövésed.

A hennáról nem tudok semmit.

2017. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is a c vitamin jutott eszembe
2017. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!