Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha festett vörösre barna...

Levendula kis virág kérdése:

Ha festett vörösre barna színt teszek, nem lesz narancssárgás az eredmény?

Figyelt kérdés
Ma voltam fodrásznál kissé sötét vörös átmenet miatt. Sajnos nem értette mit szeretnék (megesett már) és szinte tetőtől tett tincseket a hajamba, illetve a teljes végére is, amit eredetileg akartam. Ez azt eredményezi, hogy ha nem tűzöm fel a hajam, akkor a szép sötétbarna színe teljesen elveszik. Gondoltam teszek rá barna hajfestéket, hátha kicsit enyhíti a színt, vagy sötétíti, de félek, hogy rosszabb lesz a várt eredménynél.

2017. dec. 21. 16:56
 1/2 anonim válasza:
Menj el egy másik fodrászhoz és inkább bízd rá szerintem.
2017. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Narancssárgás nem lesz, viszont nekem volt vörös hajam és a barna festék egyáltalán nem takarta el, ugyanúgy megmaradt a vörös árnyalat... Sőt ahogy kopott ki, abszolút változatlan maradt... De ez házi módszer fodrász tuti tud rá megoldás, csak másikhoz menjél, aki jól is végzi a munkáját.
2017. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!