Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, a srácok hol lehetnek...

Csajok, a srácok hol lehetnek szőrösek?

Figyelt kérdés
Csajok, titeket hol nem zavar, illetve hol igen ha egy srác szőrös? Arc, test, nemi szerv környéke? Ha most jönnétek össze valakivel, mi lenne az elvárásotok, hogy hol szedje le magáról a szőrt illetve hol hagy(hat)ja meg? Nektek mi jön be ezen a téren?

2017. dec. 25. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Át arcán és hónalján szedi le gyakran a párom. Délen 3 hetente kb, engem nem zavar. Én mindenhol leszedem.

23L

2017. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Honalj, nemi szerv, arc opcionalis. A karjat, labat, mellkasat ne szortelenitse. Nekem bejon, ha egy pasi szoros, szerintem ez hozzatartozik a maszkulin vonasokhoz.
2017. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából nincs konkrét elvárásom. Nemi szerv és arc olyan, hogy ha nem is csupasz, de legyen "karbantartva".
2017. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hónalját mindenképpen szőrtelenítse. Máshol viszont nem zavar a szőr. Arcon úgy vagyok vele, hogy viselje úgy, ahogyan jobban áll neki, mert mindenkinek más áll jól. Nekem a "babaarcú" szőrtelen fiúk és a szakállas, férfiasabb srácok is tetszenek. A nemiszerv környékén sem zavar, max. tartsa karban.
2017. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ahol számomra fontos,hogy szőrtelen legyen az a nemi szerv, a szeméremdombján maradthat, csak vágja rövidre.

De ennek igazából praktikussági okai vannak.Én szeretem a heréket,fenekét stb is nyalni orálnál, esetleg prosztatamasszázst adni, és ezeknél a dolgoknál elég zavaró lenne, ha szőrös lenne az a terület.

De ha nálatok erre nincs igény vagy ti ilyesmire nem vagytok vevőek, akkor nyilván elég mindenhol rövidre vágni.

A hónajjadat meg azért érdemes szőrteleníteni,mert a szőrszálak vezetik a szagot, tehát kevésbé leszel büdös és könnyebben is tudod magad dezodorálni.

Ami viszont minden nőnek kiábrándító az a szőrös hát.

Még fiatal vagy, nem hiszem,hogy neekd olyan, de ha mégis, akkor azt viszont érdemes gyantáztatni.

2017. dec. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem babaarcom van, hónaljban szőrtelenítek, karom, lábam nem annyira szőrös, intim részt viszont teljesen ellepi a sűrű szőr a boxerban, de nem baj.
2017. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hónalj, nemiszerv, hát és mellkas nekem undorító, comb és arc mindegy, karon és lábon legyen.
2018. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!