Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajnövesztő kapszuláktól...

A hajnövesztő kapszuláktól mennyire nő a testen lévő egyéb szőrzet?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék hajnövesztőt szedni, de mivel ez azokat a tápanyagokat tartalmazza ami egyértelműen a szőrzetet erősítí, gondolom ez a test többi részén is így van. Nem szeretnék sem durva bajszot, erős láb vagy kar, hónapljszőrzetet. Jogosak a félelmeim? Ha a haj 10 centit nő 3 hónap alatt akkor gondolom más is hasonló ütemben növekszik :D

2017. dec. 25. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont annyira mint a hajad. Semennyire.
2017. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kapszulák helyett egyél inkább egészségesen, pihenj megfelelő mennyiségben, igyál sok vizet, kíméld a hajad a kemikáliáktól és a vasalástól, kényeztesd olajos vagy egyéb pakolással, vágass a végéből rendszeresen.
2017. dec. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt mind így csinálom, így is csípőig érő hajam van, de én szeretnék még hosszabbat.
2017. dec. 26. 01:32
 4/8 anonim ***** válasza:
:)) az szuper! Meddig akarod növeszteni?
2017. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm szedett valami vitamint, ami kifejezetten a haj növekedését segíti elő. Ő panaszkodott hogy a testén is sokkal jobban nő a szőr, ami nem azt jelentette hogy szőrösebb lett mint volt, csak gyorsabban nőt, többet kellett borotválnia.
2017. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez azért eleve nehéz kérdés mert nekem alapból vékony szálú hajam van ami elöl kicsit ritkás is. Emellett hosszú, rettentő gyorsan nő és minden fodrász dicséri hogy fényes és egészséges.

A testem többi részén erős és szinte kiírathatatlan szőrzetem van. Szóval alapból nem egyformák.

2017. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szedtem ilyet, mert egy időben eléggé hullott a hajam (segített rajta)

erősebb nem lett máshol se, de gyorsabban nőtt és gyakrabban kellett szőrteleníteni

2017. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a gyakori szőrtelenítés nem is olyan nagy baj:) köszi a válaszokat:)
2017. dec. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!