Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jo otlet alapozo...

Szerintetek jo otlet alapozo helyett korrektort hasznalni, vagy inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés

Sosem alapozozok a hetkoznapokban, de meg buliba se. Viszont azon gondolkoztam, szilveszterkor kivetelt tennek. Van egy korrektor ceruzam, de nagyon kremes az allaga alapbol, mi lenne, ha alapozokent felkennem egy estere?

A borom kombinalt, nem tudom, mennyire lenne jo otlet. Nevetsegesen neznek ki? Marcsak azert is, mert ugye sokkal pigmentaltabb egy korrektor, mint egy alapozo.



2017. dec. 27. 14:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Egy korrektor nem arra való hogy rákend az egész arcodra ;D pattanások, piros foltok eltüntetésére szolgál, alapozóval együtt szokták használni, felkened az alapozót és amit az nem fed el oda teszel egy kevés korrektort.
2017. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen , tudom mi mire valo. :D

Azert kerdeztem, mert annyira kremes, konnyen szetkenheto, hogy akar alapnak is jo lenne, koszi!

2017. dec. 27. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megpróbálhatod, nem hiszem, hogy nevetséges lenne, főleg nem egy éjszakára/buliba :) Csak jól dolgozd el, és számíts arra, hogy kicsit 'nehéz' érzete lehet a bőrödön.
2017. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális korrektor alapozóként felkenve olyan lesz mint egy rémes maszk. Pont azért mert túl pigmentált, nem lesz természetes. De szilveszterig még beszerezhetsz egy alapozót. Azzal mindenképp jobban jársz.
2017. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd képet küldj.
2017. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha van folyekonyabb korrektorod, azt összekevered valami minőségi arckrémmel, akkor BB krém hatást érhetsz el, ami pedig természetesebb, mintha magadra kennél egy liter korrektort. :)
2017. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!