Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit tanácsolna karikás...

Ki mit tanácsolna karikás szemekre?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok vele karikás és táskás a szemem. Mit rontok el?

2017. dec. 27. 20:56
 1/5 anonim válasza:
Mennyi idös vagy, mennyit szoktal inni, aludni. Mit szoksz enni. Szabad idödben MIT csinalsz. Lehet genetika is. Ennyire zavar a Karina?
2017. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Karika?
2017. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok víz és pihenés alap.

Sminktipp: lila karikára sárgás korrektor, pl. NYX 10 (yellow) árnyalata. A sárga pigment kiüti a lila színt a bőrön.

2017. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikus megondta, vékonx ott a bőr így alapból egy halvány karikám mindig van. A vicc hogy sokkal karikásabb ha 8-10 órákat alszom mintha 4-6-ot.
2017. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat, 13 éves vagyok. Nekem is ez van hogy sokan mondták hogy aludham ki magam, de sokkal karikásabb a szemem ha többet alszom... :D
2017. dec. 29. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!