Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tesznek a tisztálkodási...

Miért tesznek a tisztálkodási szerekbe aluminiumot. Stb. és milyen izzadásgátlók vannak, amikben nincsenek ilyen egészségtelen anyagok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sókristályos dezodorokban általában nincs alumínium. Nézd meg az összetevők közt. De erősebb izzadás ellen nem védenek hatékonyan.
2017. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok, annyi még, hogy vannak a dezodorok (szagtalanítók) és az antiperspirant-ok, vagyis izzadásgátlók. A két kategória tehát nem ugyanaz. Aki erősebben izzad, az általában a másodikat használja.
2017. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a sókristály nagyon jó. És jobban véd az izzadás ellen, mint bármi más.

Szóval használd nyugodtan azt, ha természeteset szeretnél.

De szerintem már sima izzadásgátlókban is van természetesebb összetevőjű. Csak nézd meg, hogy mi van rá írva.

2017. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Kár volt kihagyni általánosban a biológia és kémia órákat, mi?


[link]

2017. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 T/Z válasza:
51%

Annak azért utána tudtál járni, h alumínium van benne, de annyi eszed már nem volt, h elolvasd, miért kell bele az alu..

Nyilván nem azért teszik bele, mert egészségtelen anyagokat akarnak bele tenni..

2017. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
neharagudj 5. válaszoló, ahhoz képest hogy engem próbálsz leszólni jó nagy baromságot írtál...
2017. dec. 28. 01:16
 7/8 A jó édes ***** válasza:
100%
Alapvetően nem egészségtelenek az alumíniumsók - semlegesek a bőrre. Akkor lehet tőle bajod, ha sebbe kerül. Persze a rákkal egy csomó kutatás próbálja összehozni, de ilyen jellegű hatása nem bizonyosodott be soha feketén-fehéren.
2017. dec. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Az izzadást csak az alumíniummal lehet meggátolni. Amiben nincs, attól ugyanugy izzadsz, max büdi nem leszel. Aki nem annyira izzados, annak elég lehet egy termlszetes, bio cucc, de én pl rohadtuk izzadok, nekem csak a may.protection vált be.
2017. dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!