Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a helyzet ezzel a hajradirral?

Mi a helyzet ezzel a hajradirral?

Figyelt kérdés

Itt lattam elvetve par kerdest a hajradirrol, es most gondoltam megkerdezem toletek, hatha van vele tapasztalatotok.

Az ilyen szinu hajam (1.kep) belett festve (2.kep) ilyenre, es nagyon nem tetszik, ez nem en vagyok.


1. [link]


2. [link]


Mar kopott sokat, de a sajat hajszinem szeretnem visszakapni. :(

Hajradirral visszaszerezhetem? Hogyan mukodik, hogy kell hasznalni? Milyen markat ajanlotok, amit drogeriaban, bevaraslo kozpontban is belehet szerezni?

Koszonom elore a valaszokat!



2017. dec. 28. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Dmben lehet venni kB 3500 Ft.
2017. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dmes tényleg jó. Többször használtam már, de van hogy 2szer kell legalábbis drasztikus változás esetén. Neked is van rá esély hogy 1 alkalom nem elég.

Elég pár nap szünetet tartani 2 használat között, 2-3napot.


Fontos hogy használat után nem szabad rögtön hajat festeni ha esetleg nem tökéletes és a saját szinedre először festeni akarod. Pár napot ott is várni kell mert sötétebb lesz az árnyalat ha rögtön festi az ember.

Halkan sugom meg hogy ha nem elég 1 doboz, 2 doboz 7-8ezer forint, akkor meg inkább bízd fodraszra mert az se kerül többe és az eredmény biztos jó lesz.

Ilyen szintű változás esetén én inkább fodrászhoz mennék.

2017. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Colour B4-et használtam már több alkalommal is. Nálunk a rossmannban és a dmben is van. Nekem több évnyi fekete festéket kiszedett, bár kopott volt már de még láthatóan fekete volt. Nemrég meg egy túl sötétre sikerült loreal castingot nyomtalanul eltüntetett. Mindenképp próbáld ki, ha csak egyszer volt festve és alatta nincs szőkítve szinte garantált hogy kiszedi. A használati utasításban le van minden írva, de előre szólok hogy szigorúan be kell tartani az öblítési időket, hogy ne sötétüljön vissza
2017. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!