Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim teruleten szortelenites...

Intim teruleten szortelenites utan begyulladt egy szortuszom es nagyon faj mit csinaljak vele hogy hamar elmuljon?

Figyelt kérdés
Benott egy szor borotvalkozas utan gennyedzeni kezdett kinyomtam belole es csipesszel kihuztam belole az a szorszalat viszont csak sebesedik es nem akar begyogyulni meg mindig gennyes faj es csunya is mit tehetnek hogy hamar elmuljon
2017. dec. 28. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is hordj kényelmes fehérneműt hogy ne dörzsölje semmi. Esetleg kenj rá egy kis sudocreamet. Ennyit tudok ajánlani, nekem ez általában bejön. És az is fontos hogy ne piszkáld ha már kijött a szőr.
2017. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koromvirag kremmel kend be, de csak ott. Es kenyelmes, pamut bugyit hordj. Lehetoleg a nadrag se szoritsa, dorzsolje nagyon.
2017. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
esetleg ha gennyes probald meg a szort a pattanas alol egy vekony tuvel kiforditani. annyit tudsz varod amig megno a szor es nem fog fajni. ne hordj olyat ami kidorzsolhetne. esetleg krem allagu borradirt hasznalj. kitartast.
2023. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!