Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szám körül sokkal sötétebb...

A szám körül sokkal sötétebb a bőr, kicsit sárgás. Miért van ez, hogy tüntethetném el?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném, ha olyan lenne mint az arcom többi részén. Mit kell tennem?

Bekarikáztam azokat a részeket, ahol a legjobban látszik. A képen nem én vagyok.

Arra is gondoltam, hogy vmilyen ételtől van, sárgarépát nem eszem nyersen, max. heti 1x 1 db-ot főve.


2010. jún. 3. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem számodra! Én is így jártam 16 éve. Egy fogtömés után másnap vettem észre (amalgámtömés volt). Ugyanez volt a tünet, amit te leírtál. A képet, amit belinkeltél már nem lehet megnézni, de tudom, mi az. Az a jó hírem, hogy el tudod mulasztani, de akkor be kell tartanod, amit leírok. Az orvos azt mondta erre, hogy ez a máj nem szabályos működését jelenti, amit kialakulhat ólommérgezéstől, nálam az amalgámtöméstől volt, de mástól is. A máj nem tudja a mérgeket a szervezetből megtisztítani és ezért a száj körül jelennek meg ezek a kellemetlenségek.

Akkor leírnám, mit tegyél: bármelyik gyógyszertárban kérj egy Natrium Sulfuricum D6 (Nr.10) tablettát,1300 Ft körül van. Ne ijedj meg a nevétől, teljesen természetes anyagokból áll, nem gyógyszer és nincs mellékhatása. Nekem 3 hónapot javasoltak, reggel, délben, este szedtem a tablettákat. És csak a 2. hónapban láttam halványodni a színt, a 3. végére pedig teljesen el is múlt. Tehát türelmesnek kell lenni, nem feladni. Adok egy linket. [link]

Itt keresd ki az Nr. 10-est és ott láthatod ezt a tünetet. Remélem elkezded a kúrát és beszámolsz nekem, hogy hogy alakult! Sok szerencsét!!!

2013. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!