Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya nagy pattanások eltünte...

Csúnya nagy pattanások eltüntetése a szilveszteri buliig?

Figyelt kérdés

Persze, hogy most jött ki rajtam 2 hatalmas pattanás meg sok kisebb is... A 2 nagy fáj is.kinyomni nem tudom meg nem is akarom mert megmaradna a helye és ki se jönne...

Sminkelni nem nagyon szoktam, nem is igazán tudok( csak ilyen BB krém van itthon) és félek hogy attól rosszabbodna is. De nagyon rosszul érzem magam, hogy pont a buliban lesz ilyen csúnya a bőröm


2017. dec. 30. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem amik beválltak ilyen esetre: élesztős pakolás, jég de nem vizet fagyasztottam le hanem kamilla teát és azzal dörzsöltem át az arcom és a makacs pattikra rányomtam kb 15 másodpercig aztán bevállt még a kamillás borogatás is meg még a teafaolaj. Remélem tudtam segíteni valamit :)
2017. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alaposan átgőzölöd az arcod. Felraksz egy kisebb edénybe sós vízet forrni és közepes fokozaton a forró gőz felé hajolsz és igy átgőzölöd az arcod. Utána ha tudod nyomd ki.
2017. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!