Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával lehet melírozni vagy...

Hennával lehet melírozni vagy legalábbis kis vöröses árnyalatot adni a hajnak? (Nem szeretném az egész hajam befesteni).

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt befestettem a hajam sötétbarnára. Nagyon tönkrement a hajam, a fele kihullott konkrétan, azóta is elég száraz, töredezett annak ellenére, hogy próbálom kímélni és a lehető legtermészetesebb anyagokat használni rá.

Úgy veszem észre picit javult a helyzet...de így is elég pocsék.

Az eredeti hajszínem aranyszőke-barnás volt, napfényben vöröses árnyalattal. Sajnos ez a vöröses árnyalat a festés után lenőtt hajamról eltűnt. Mondjuk az eredeti hajszínem is szürkésbarna lett.

Nagyon nem szeretem ezt a színt. Változtatni szeretnék de nem merek. Vegyi hajfestékkel egyáltalán nem akarom. Olvastam a hennáról és adott egy kis reményt bár valamiért ebben sem bízok 100%-ig. :/ Mi van ha az is ártana?

Arra gondoltam, hogy csak pár melír csíkot festenék be vele, hogy legyen vörös a hajamba és feldobja ezt a színtelen valamit. Nem tudom hennával megoldható lenne-e?

Alapból tetszik a vörös haj. Abból is a természetes vörös-rézvörös árnyalat. Azt tudom, hogy a henna minden hajon más színt produkál.

Szerintetek ilyen vöröst el lehet vele érni ha most alig középbarna a hajam?


[link]


Pontosabban: ilyen színű melírt szeretnék. De az is lehet, hogy a vörös mekír nem mutatna jól a mostani hajszínemmel. :( A vörös pedig jól állna mert világos bőrű vagyok, kék szemű, világos szempillák meg minden.

Már mondták, hogy szinte tökre így nézek ki:


[link]


Csak nem vagyok vörös.

Egyébként ez az árnyalat is jó.


Bocsánat a regényért csak tényleg szeretnék kezdeni a hajammal valamit és valóra váltani a nagy álmomat. A vörös színt. :) Persze ha nem jönne össze akkor meg beletörődök valahogy.



2017. dec. 30. 20:44
 1/3 A kérdező kommentje:
*hajamban *melír
2017. dec. 30. 20:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet a hennával is melírozni festeni is amit csak szeretnél viszont amiket belinkeltél azok elég világos vörösek úgy hogy jó lenne látni a te hajad színét is hogy mennyire sötét kellene e világosítani rajta és hogy most akkor azaz eredeti hajszíned vagy van még benne festék mert értelem szerűen ahol az eredeti szined van ott is más színű lenne illetve ahol van még festék ott is.
2017. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Kb. ilyen most. Már nincs rajta festék.

2017. dec. 31. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!