Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem meg a hajam, ,...

Hogy növesszem meg a hajam, , gyorsan''?

Figyelt kérdés

Kb. derékig érő hajam volt.Töredezett volt a vége így levágattam.Csak az a baj ,hogy a kedves fodrászom vállig érőre vágta.Mit tegyek?

Szeretném ha nyáron újból hosszú hajam lenne. Amióta rövud hajam van azt érzem csúnya vagyok és hiányzik belőlem valami és bánt ez a dolog.Lehez túlzás ez már ...

Tudtok valami jó tippet hogy nővesszem meg..tudom nyárig nem lesz derékig érő...csak legyen nqgyon

Ricinusolaj? Kókuszolaj?

Póthaj nrm jöhet szóba!


2018. jan. 3. 23:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Hibákért bocsi, nem ellenőriztem!!!
2018. jan. 3. 23:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is védd a töredezéstől, hogy amennyit a töveknél nő, azt a gyarapodást meg is tartsa. Ez fél év alatt kb. 5-10cm.

Hogy gyorsítani lehetséges-e? Ha nem vitaminhiány miatt nő lassan, akkor túlságosan nem. Mindenesetre az egészséges, kiegyensúlyozott étrend, sok folyadék, szükség esetén étrend kiegészítők (vitamin, ásványi anyagok....) mindenképpen egy biztos alap, ezen felül ki mire esküszik, van aki fejmasszázsra, ricinus olajra, kókusz olajra, len olajra (szerintem belsőleg és külsőleg is jó, csak nem a legjobb ízű/szagú magában), kávés pakolásra, koffeines samponra, ginzeng teára, biotinos lósamponra... Szerintem ha keresgélsz a kérdések közt több praktikát, hajápolót és étrend kiegészítőt találhatsz, ami azt állítják bevált.

2018. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!