Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tetszik nektek ez a...

Hogyan tetszik nektek ez a hajszín? Esetleg tapasztalatok vele? (Kép is van mellékelve)

Figyelt kérdés

Jelenleg is festve van a hajam, viszont kinéztem egy új, sötétebb árnyalatot. Szerintetek hogyan állna? Jobb lehet mint az előző szín?


Amit tudni kell rólam:

-eléggé fehér bőröm van

-kékeszöld szemem

-sötét fekete szemöldököm (természetesen ilyen sötét, nincs 6 centire kihúzva)

-főként sötétebb ruhákat hordok (fekete, szürke, sötétkék, piros stb..)


a jelenlegi hajszínem:

[link]


amit kinéztem:

[link]

[link]


Előre köszönöm az értelmes válaszokat!



2018. jan. 6. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, sztem nagyon király mindkettő. Ha ilyen a stílusod, akkor a 2. is biztos jól fog állni.
2018. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én magamon a természetesség híve vagyok, biztos nem cserélném le az eredeti barna hajszínem, de ettől függetlenül imádom az egyéniségeket. Ha neked tetszik, és jól éreznéd magad benne akkor hajrá! Amúgy passzol azokhoz a színekhez amiket hordasz magadon és ha a jelenlegi hajszíned jól áll, akkor ez is jól fog.
2018. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő jobb, mint a jelenlegi hajszíned, szóval hajrá.
2018. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!