Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan aki parókát hord...

Van olyan aki parókát hord (nem betegségből)?

Figyelt kérdés

Érdekelne (ha van ilyen no) hogy miért döntött így, milyen színu hosszúságú fazonú parókát hord.

Igazi vagy szintetikus?


2018. jan. 8. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam hordani, kedvtelésből.


Van egy hosszú szőke 65cm csipke parókám, amit imádok hordani. Igaz szintetikus, de nagyon jó minőségű,kezelehető, formázható hisz csipke paróka (lace front).

Illetve van egy szintén úgyan ez a kaliberű parókám, ami ombre azonban fekete ezüst.

Az eredeti hajam festet fekete tresszelt 55cm-s haj. Szóval azt annyira nem festegethettem hetente olyan színre amilyen éppen tetszik. Ez a módszer gyors, praktikus és biztonságos.

Igaz darabja 26ezer volt.

De megnem mondja senki, hogy paróka.

2018. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani jó lelohelyet? 😊 Nem baj ha 26 ezer. Nekem csak az ellen wille copf volt 22.000 Ft.
2018. jan. 8. 21:11
 3/3 anonim válasza:
Nekem lace front van szinten. Szintetikus, de formazhato 8ezer volt. Itthon 20-30 kozott aruljak. Leave out wig-kent is lehet hordani. Nekem nagyon bevalt. Kb 80 cm hosszu, de mivel gondoritem rovidebbnek hat. Az egyetlen bajom vele, h nehez fesulni. Nagyon idoigenyes, de megeri :)
2018. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!