Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki nem tudna ajánlani...

Valaki nem tudna ajánlani gyors hajnövesztő szert amit itthon tudok alkalmazni es nem túl drága?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy 14 éves koromba levagták a szép hosszu derékig érő hajamat. Már 18 vagyok és egyszerűen nem nő. Szoktam vágatni természetesen de így sem. Ráadásul nagyon durván száraz, töredezett es szálkás is. Valakinek nincs ötlete mit tehetnék vele? Jelenleg kb a mellemig ér :/ a válaszokat előre is köszönöm
2018. jan. 8. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A haj folyamatosan nő, havi 1-1,5 centit. Ha nem lesz hosszab ennyi idő alatt az azért van mert folyamatosan letörik a vége, amint írtad nálad is ez a helyzet. A töredezést kell megszüntetni, hogy az a pár centi ami havonta nő megmaradjon. Felgyorsítani a növekedést semmivel nem lehet sajnos, a hajnövesztés idő és ápolás kérdése. Balzsamot, hajpakolást, hajvégápolót mindenképp használj és iktass ki mindenféle hő formázót.
2018. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban ha nagyon törik a vége nem igazán fog használni egy hajnövesztő szer sem. Vágattattni kellene belőle, aztán pedig ápolni hajolajjal, hővédővel, stb... Vannak nagyon jók. Illetve én mindig ilyenkor szoktam elkezdeni hajnövesztő szert szedni, ami a legolcsóbb az a Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex nevű kapszula, ami DM-ben kapható. Én használtam, de sajnos nem vált be, csak egy másik, ami közel 13 ezer forint.. Egy próbát azért megérhet neked. :)
2018. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!