Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya lett a bőröm. Hogyan...

Csúnya lett a bőröm. Hogyan hozhatnám rendbe?

Figyelt kérdés

A pórusok kitágultak, a szemeim alatt karikák vannak és az orrom két oldalán mintha fel lenne puffadva az arcom. Nem iszom, nem drogozok, nem vagyok másnapos sem és senki nem húzott be kettőt.

Leginkább a kitágult pórusok zavarnak, mert szép sima volt az arcom. Lesz még valaha ugyanolyan és ha igen, akkor mit tegyek, hogy ismét szép legyek?

Mitől alakult ez ki? Mit kerüljek el, hogy többet ne legyek ilyen csúnya?


2018. jan. 8. 14:16
 1/1 anonim válasza:
Szia, nekem is ez volt a nyáron,mitesszerek, óriási kelések, van ami még mostanra sem múlt el, duzzadt és nagyon száraz arcbör... nem tudtam hogy mitöl van végül kiderült hogy hisztamin intoleranciám van és lisztérzékenységem. Lehet akár valamilyen allergia nálad is. Lány vagy? Nem használsz valami más terméket az arcodra? Próbálj alkoholmentes natúrkozmetikumokat. Ha nem használsz semmi ilyesmit akkor akár ételallergia is lehet vagy valami gyulladás a szervezetben. Fogaid rendben vannak? Utána kell járni mi okozza. Az alvásra és a folyadékbevitelre (víz, nem cukros italok) ne felejts el odafigyelni. Egy általános vérvételt javasolnék kezdetnek.
2018. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!