Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozhatnám rendbe a...

Hogyan hozhatnám rendbe a hajamat? (lent) Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vékonyszálú hajam van, amit kb. 2-szer vasaltam életemben, mégis nagyon sérült és töredezett, mert sosem foglalkoztam vele úgy, ahogy kellett volna. Mostmár fontosnak tartom,hogy egészséges legyen, és szeretném megnöveszteni.( most úgy a "vállam és a hátam közepe közöttig" ér.) A fodrászom többször melírozta, de visszafestettem eredeti színűre. Ti mit használtok a hajatok ápolására? Valami intenzív pakolásra is szükségem lenne,és gondoltam már azokra az "egészséges haj" vitaminokra.( és úgy szeretném, ha gyorsan nőne)... Tapasztalatok?
2012. jan. 20. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A gliss kur pakolások nagyon jók.
2012. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a gliss kur-tól hullani kezdett (meg egyéb sokféle sampontól) :( Azóta átálltam a természetes haj/bőrápolókra. Most kókuszolajat vettem, hátha bejön.
2012. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr Immun termékek.Teljesen természetes anyagokból , gyógynövényekből készült.
2012. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha sérült és töredezett akkor a helyrehozást, növesztést muszáj lenne egy egészségügyi vágással kezdeni. A roncsolt részek nem fognak megjavulni sosem és csak elveszik az erőt a hajadtól, nem engedik szellőzni a hajat és ezáltal tovább fog törni, nagyon csúnya lesz. Ha túl vagy a vágáson akkor nagyon gondosan kell ápolnod hogy egészséges maradjon. Mindig használj balzsamot, kiöblítendőt és nem kiöblítendőt is és minden nap használj hajvégápolót. Hetente egyszer használj pakolást, szerintem nagyon jók a gliss kur pakolások, de pl szimpla olívaolaj is nagyon jó. Ne festesd a hajad ha egy mód van rá és csak alacsony hőfokon szárítsd. Szedj kúraszerűen hajvitamint, nem kell feltétlenül drágának lennie, nekem a dm saját márkás ami kifejezetten olcsó nagyon bejött.

Kipróbálhatod a ricinusolajat is, sokan esküsznek rá mint hajnövesztőre.

A legfontosabb hogy ne várj villámgyors növekedést, inkább arra törekedj hogy legyen egészséges és ápolt.

2012. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! a vágást már megtettem, festetni pedig már soha többé nem szeretnék, azért is festettem vissza természetes árnyalatúra. :) A vitamint mindenképpen kipróbálom, és veszek hajvégápolót is.:)Balzsamot már szereztem.:)
2012. jan. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!