Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudjam, hogy milyen...

Honnan tudjam, hogy milyen haj állna jól nekem?

Figyelt kérdés

Hosszú (majdnem fenékig érő), egyenes, sötétbarna hajam van. Mindig kiengedve hordom (összekötve, befonva stb., nem szeretem, szerintem nem is áll jól), max. annyi a változatosság, hogy elvétve hullámos és nem egyenes. Vágatni mindenképpen fogok belőle, mert sajnos a vége már nem szép és egy kb. mell alá érő hosszúságot szeretnék. Ugyanakkor szívesen változtatnék rajta valamit, mert már kezd unalmassá válni...A színét nagyon szeretem, úgyogy elsősorban nem azon szeretnék változtatni, de más színek is tetszenek, pl. világosabb barnák, szürkésebb barnák és a bayalage is tetszik, ugyanakkor nem tudom, hogy mi hogyan állna rajtam. Ugyanez van a frizuárakkal is, tetszik pl. a frufru is, de foglamam sincs, hogy hogyan mutatna rajtam...

Mindig váltogattam a fodrászaimat, mert elköltöztek, bezárt, nem vált be, elrontotta a hajam stb., úgyhogy nincsen egy fodrász ismerősöm sem, akit évek óta ismerek és megbízom benne, max. mások ajánlására tudok hagyatkozni.


2018. jan. 10. 14:28
 1/1 anonim válasza:
A frufrut csak akkor próbald ki ha magas a homlokod, mert amúgy nem állna jól. Szerintem próbáld ki azt, hogy a hajad végét befested szőkére a többi pedig marad barna.
2018. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!