Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet rövidre vágni?

Lehet rövidre vágni?

Figyelt kérdés

Az van hogy szeretnék a péniszem körül metszeni a szőrzetet.Nem teljesen csak kisebb méretre mivel így nekem mindig viszket így eldöntöttem hogy valamit kezdek vele.

És akkor lehet olyan hogy kisebbre vágom a szőrt vagy instant borotva?

+Magán a péniszen van szőr.Azt le lehet borotválni, borotvával vagy az azon lévő szőrszálakat finoman le kell metszeni?


Aki válaszol annak megköszönöm :)



#borotválás #pénisz szőrzet
2018. jan. 11. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy le is lehet borotválni,nem kell ezt ennyire túlbonyolítani.

Kipróbálod így is,úgy is,aztán eldöntöd,hogy melyik "kényelmesebb".

2018. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Metszeni? Ez nem sebészet csak intim régió karban tartása. Borotvával leborotválod és ennyi.Körbe meg ha nem akarod borotválni,veszel 1 száraz borotvát,vagy hajnyíró gépet amit csak erre használsz.


Én borotválom mindenhol és semmigondom vele,így érzem igényesnek.Persze csak intim helyen.

2018. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Borotvatol nagyon fog viszketni, meg ki fog pattogni. Inkabb nyird le olloval rovidebbre.
2018. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Ollóval szeretném vágni nem borotvával,csak a péniszemen lévő szőrt borotválom le.

Én "szeretem" hogy szőrős csak nem tetszik hogy ilyen nagy.

De vagy ollóval csinálom vagy (ez esélyesebb) hogy veszek erre egy külön hajnyírót.

Köszönöm a válaszokat :)

2018. jan. 11. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

metszeni mifelénk a szőlőt szokták, meg a gyümölcsfákat!


borotva vagy hajnyíró

2018. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajnyíró a legegyszerűbb. Én is azzal szoktam letolni a szőrt hónaljról, ágyékról egészen rövidre. Jó mert így nem irritálja a bőrt, nem is szúr, meg nem is férfiatlan.
2018. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Villanyborotván szinte mindig van trimmelő...
2018. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!