Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól kell olyan...

Hány éves kortól kell olyan rövidre vágni a gyerek haját, ahogyan ő szeretné?

Figyelt kérdés
Elvégre a haj az a gyereké, ő hordja és nem a szülő.
2017. ápr. 11. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
m haját. 8 hónapos, viszonylag nagy haja van. Majd akkor lesz levágva, ha ő kéri. Amúgy é nem fogok hozzá nyúlni. Az ő haja, az ő döntése.
2017. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Erre nincs szabalyzati pont sehol.

Ahogy ti a paroddal gondoljatok.

2017. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Bocsi, az eleje lemaradt. Én nem fogom levágni a fiam haját.
2017. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Amikor mar megfogalmazodik benne, hogy o rovid hajat szeretne, akkor biztosan eleg nagy hozza. (Szerintem.) Amugy sem ertem, miert kellene egy fiunak hosszu haj? Meg telen oke, hogy nem nyirjak tul rovidre, mert melegit valamennyit. Lanyoknal meg ott vannak a szokasok, sztereotipiak, az megint mas. De egy fiunak miert?
2017. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy fiúról van szó.
2017. ápr. 11. 10:25
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
4-es, ha egy fiú hosszú hajat szeretne, akkor miért ne lehetne hosszúra meghagyni neki? Nem mindegy őszintén? Az a lényeg, hogy neki tetszen, és olyan legyen a haja, amilyet szeretne.
2017. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Fiúnál szerintem 1,5-2 év. Fiamnak már másfél évesen olyan szöszi loknijai voltak, kezdett kicsit lányos lenni.


Kislánynál ha elviseli a csatot, fésülést, hajszárítást,...stb, akkor nem fontos vágni neki. Lehet szép hosszú hajú. Persze, ha a szülők megfelelően ápolják. Mert persze, a haj a gyereké, a munka vele a szülőé. Nincs annál rosszabb látvány, amikor egy 2-3-4 éves kislánynak ugyan hosszú a haja, de kócos, zsíros, igénytelen. Akkor inkább rövid...

2017. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell, hanem lehet. Szerintem barmikor, ha nem valami hulyeseget ker. Lehet kislanynak is rovid haj. Lehet sokat szaladgal es kimelegszik. Es fiunak is hosszu. Ha nem gaz hajat ker, akkor jo, ha o valaszthatja meg.
2017. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem akkortól, mikortól erre vonatkozó igényt fejez ki. Az én lányom 3 évesen egyszer csak közölte, hogy rövid hajat akar. Akkor gyorsan vágtam neki egy bubi hajat, azóta is olyan és nagyon cuki, kevés vele a gond. Most frufrut növesztek le neki, mert sokkal jobban néz ki frufru nélkül.
2017. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Amikor szeretne.

2 eves a fiam, hosszu gondor a haja, nem vagom ke, nem allok be a sorba mikor a nok nyirogeppel rovidre vagjak a fiuk hajat.

2017. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!