Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítés?

Kata0403 kérdése:

Végleges szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Gondolkodom az IPL lézeres szőrtelenítésen, de vannak félelmeim a dologgal kapcsolatban.


Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban? Maradt bármilyen maradandó nyoma a bőrötökön?



2018. jan. 13. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Az ipl nem lezer, hanem villanofeny. Senkirol nem hallottam meg, akinek valami bajt okozott volna a boren, olyanrol annal inkabb, akinek semmit nem csinalt. Ez csak nagyon keves tipusu embernek jo. Vilagos borrel es sotet szorzettel mukodik csak, de tul soteten se hatasos. Maceras. Es hamar visszano utana, csak par honapig jo.
2018. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az IPL nem végleges szőrtelenítés, csak tartós . Nincs végleges szőrtelenítés.
2018. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartós létezik, de végleges nem. Kúraszerűen kell alkalmazni az IPL-t, 1 kúra kb. 3-6 hónap és 1-2 év után ismételni szükséges a kúrát.
2018. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hallottam már olyanról, hogy lézerrel megégettek valakit. De ha van egy jó otthoni géped és végigcsinálod a kezeléseket, akkor valóban tartós szőrtelenítést érhetsz el. Nekem van egy ilyenem és nagyon szeretem, végig csináltam a kezeléseket és ezerszer könnyebb így, hogy nem kell a szőrtelenítéssel bajlódnom. Igen, végig kell csinálni a kezeléseket, de utána megéri. Én hallottam már olyan készülékről, amit világosabb szőrűek és sötétebb bőrűek is használhatnak, és nekik is hatékony, egy ismerősöm azt használja. Ha érdekes, meg tudom kérdezni a gép nevét.
2018. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!