Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás elmúlt az alapozótól?...

Pattanás elmúlt az alapozótól? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Lehet ez hülyén hangzik, de lehetséges...? Nagyon pattanásos a homlokom, és már szörnyen megelégeltem, tettem rá alapozót 3 napon át. Aztán azt vettem észre hogy napról napra szebb a bőröm, így el is hagytam az alapozót. Aztán miután nem használtam pár nap múlva újra előjöttek. Ha fontos ezt az alapozót használom: [link]

2018. jan. 13. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Az alapozó eldugítja a pórusokat így miteszerek, pattanások jelenhetnek meg. Inkább menj el bőrgyógyászhoz, vagy keress a bőrödnek megfelelő ápolót!
2018. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nincs ebben olyan hatóanyag, amitől elmúlhatott volna. Esetleg alaposabban lemostad a bőröd, vagy tettél alapozó előtt hidratálót?
2018. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Amikor használok alapozót, én is úgy veszem észre, mintha eltűntetné a pattanások egy jó részét az arcomról. Igaz, én használok gélt is pattanásokra esténkét.
2018. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Vannak alapozók, amik szárítanak, ez leszedheti ideig-óráig, de többet árt, mint használ hosszútávon.
2018. jan. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Talán lehet hogy az arctisztító kendő szabadít meg a pattanásoktól?

Ezt használom sminkeltávolításhoz: [link]

Egyébként csak úgy ha nem vagyok kisminkelve pedig ezt szoktam (tudom, bőrradír, ami a miteszerekre jó, de azt írja tisztítja is a bőrt): [link]

2018. jan. 14. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Tapasztalataim szerint a pattanások csakis hormonális eredetűek. Nekem soha semmilyen összefüggés nem volt azzal, hogy épp használtam-e alapozót, vagy sem, radíroztam-e az arcom rendszeresen, vagy sem, ettem-e csokit, vagy sem. Tiniként is kimondottan szép bőröm volt, mindig kérdezték, hogy milyen szert használok, amire csak annyit mondtam, hogy semmilyet. Nekem menstruáció előtti napokban mindig kijön pár, de ennyi, azokkal nem tudok mit csinálni.


Szóval, aki alapból hajlamosabb a pattanásokra, keressen fel bőrgyógyászt, de mondom, mivel a pattanások leginkább “belülről” alakulnak ki, a kenceficéknek sok haszna nincs.

2018. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sokan mondjak, hogy a bőrüknek jót tesz ha van valami rajta. Az egy fajta védőréteg. Szóval lehetséges hogy veled is ez van.
2018. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!