Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnyíratkozzak fiúsra?

Megnyíratkozzak fiúsra?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint nem szép már a hajam és meg akar nyíratni nagyon rövidre. Hagyjam?

2018. jan. 15. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is jól tetted hogy hagytad kiskoromban engem is sokszor nyírtak fiúsra sokszor kopaszra is akkor nem igazán értékeltem de mostmár belátom hogy jól tették a szüleim mert kevesebb gond volt így vele meg biztos jót tett neki a sok nyírás mert most szép egészséges hajam van.
2018. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Most miért lettem lepontozva? 😏

Tényleg így volt, amikor kicsi voltam sokszor kopaszra nyírtak géppel, persze csak amíg nem jártam óvodába, utána meg hátul felnyírt nagyon rövid hajam volt, sosem hagytuk megnőni, havonta-kéthavonta vittek fodrászhoz, jól megnyírtak mindig, alig maradt hajam főleg nyárra. Kb általános negyedikig volt így utána már hosszabb hajam volt.Suliban sem piszkáltak miatta, azt mondták jól áll meg am más lányok is voltak fiúsra nyírva. Eleinte nem annyira szerettem a rövid hajat, de aztán megszoktam, meg jó volt hogy nem akadályozott semmiben, meg nem volt tőle melegem. Nemtudom hogy most ettől szép e hogy gyakran lett nyírva, lehet hogy nincs közötte összefüggés,és egyébként boldogan felnöttem rövid, fiús hajjal is.Most hosszú, de gondolkodom rajta hogy rövidre nyíratom.

Tudom hogy már régi a kérdés kedves kérdező, de én a helyedbe hagytam volna simán, sok előnye van a rövid hajnak és amúgy is kell néha változás :)

2019. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most látom hogy írtad hogy hagytad hogy megnyírjon. És milyen lett amúgy, milyen rövidre nyírt?
2019. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!